חדשות ג'ומלה

עדכון גירסת ג'ומלה 3.10 - גשר לגירסה 4.0

זהו עדכון חשוב מאד עבור ג'ומלה אשר חוגגת 16 שנים: גירסת ג'ומלה 3.10 המכונה "הגשר" יוצאת לצד ג'ומלה 4.0!
 
ג'ומלה 4 היא גרסה מרכזית, כלומר מהדורה חדשה אשר כוללת שפע של תכונות חדשות, כאשר ג'ומלה יצרה מערכת הנחייה הכוללת "מיני מיגרציה" למהדורה החדשה. השלב הראשון יהיה עדכון ג'ומלה לגירסה 3.10. בודק העדכונים של גירסה 3.10 יבצע בדיקה ויציין אילו תוספים תואמים לג'ומלה 4.0. לאחר מכן יש לעקוב אחר ההדרכה צעד אחר צעד. הערה: מומלץ מאד לבדוק תחילה את המיגרציה על עותק של אתר ג'ומלה המבצעי בטרם ביצוע המיגרציה לאתר עצמו.
 
ג'ומלה תתמוך בגירסה 3.10 למשך שנתיים נוספות כך שאתרי ג'ומלה אשר אינם יכולים לבצע מיגרציה למהדורה 4.0 אינם בסיכון אם לא יבצעו את השדרוג כעת (יש לזכור כי לא כל תוספי ג'ומלה ערוכים ומוכנים לג'ומלה 4.0). כאמור, ג'ומלה 3.10 מהווה גשר בין 2 הסדרות הגדולות וכוללת בעיקר נתונים המסייעים ומקלים על המיגרציה למהדורת ג'ומלה 4.0.
 
ג'ומלה 4 מיועדת לכל קשת אתרי האינטרנט ולכל סוגי הפרויקטים המקוונים: מפרויקטים קטנים עד אתרי ממשל, מחנויות קטנות עד אתרי מותגים מובילים בעולם. העוצמה של ג'ומלה 4 נובעת מבסיס הקוד הפתוח והמתפתח שלה וגם מהמערכת האקולוגית הגדולה שלה של מפתחים הרואים הזדמנויות בשוק וממלאים את הפערים הללו בתוספים והרחבות שנועדו לענות על צרכי משתמשי ג'ומלה ברחבי העולם: נגישות - פריסה נגישה, ניגודיות ותשתיות הופכים את ג'ומלה נגישה לכולם. עיצוב - עם מנהל מדיה ועורך משופר ניתן לבנות אתרים מדהימים! דוא"ל - תבניות דוא"ל הניתנות להתאמה אישית מאפשרות ליצור באתר הודעות דוא"ל של המתאימות למותג האתר. חיפוש - חיפוש חדש המאפשר למשתמשים למצוא את התוכן לו הם זקוקים במהירות וביעילות. אבטחה - שינויי ארכיטקטורה וקוד חדשני נועדו למקסם את אבטחת אתרי ג'ומלה. SEO - ג'ומלה 4 דואגת לקידום אתרים כך שניתן להגיע לראש התוצאות של כל מנוע חיפוש. מהירות - טעינה מהירה של דפי האתר תמנע ממשתמשי האתר והגולשים בו, לצאת מהאתר חזרה לתוצאות החיפוש (ולאתר אחר).